FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ

Saruhanlı Belediyesinin 2021 yılı faaliyet raporu, Belediye meclisinde oy birliğiyle kabul edildi.

Belediye Meclisi’nin Nisan ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Zeki Bilgin’in Başkanlığında Halk Kafe’de yapıldı.

Gündeme ilişkin çeşitli maddelerin ele alındığı toplantıda, belediyenin 2021 yılı faaliyet raporu okundu. Bu esnada yasa gereği Başkan Bilgin, toplantıdan ayrıldı, toplantıya Meclis 1. Başkan Vekili Ali Çelemen vekalet etti.

Okunduktan sonra Başkanvekili Çelemen tarafından oylamaya sunulan Saruhanlı Belediyesi’nin 2021 yılı faaliyet raporu meclis üyelerince oy birliğiyle kabul edildi.

-Başkan Bilgin Teşekkür Etti-

Oylamanın ardından toplantıya geri dönen Başkan Bilgin, meclis üyelerine teşekkür ederek bundan sonraki süreçte de el birliğiyle Saruhanlı’ya güzel hizmetler kazandırmanın gayreti içinde olacaklarını belirtti.

Bilgin, hayata geçirdikleri çalışmalarda emeği geçen meclis üyeleri, birim müdürleri ve belediye çalışanlarına teşekkür ederek, 2021 yılı faaliyet raporunun hayırlara vesile olmasını diledi.

Çiğli Belediyesi ile Kardeş Kent İlişkisi Kuruluyor

Öte yandan toplantıda Saruhanlı Belediyesi ile İzmir İli Çiğli İlçe Belediyesi arasından kardeş kent ilişkisi kurulması teklifi oy birliğiyle kabul edildi.

Meclis toplantısında, gizli oyla yapılan seçimde ise Encümen Üyeliğine CHP grubundan Suat Karataş ve Mustafa Arguz seçildi.

Toplantı, diğer gündem maddelerinin görüşülüp oylanması ile sona erdi.