Arazi Yollarında 3 Greyder ve 10 Kamyonla Yoğun Mesai

Başkan Bilgin, Nuriye'de Arazi Yolunda Greyder Kullandı

Saruhanlı Belediyesi tarafından Nuriye mahallesindeki arazi yollarında başlatılan asfalt kaplama ve malzemeli ıslah çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Nuriye mahallesini ziyaret ederek iki farklı noktada yürütülen ıslah ve asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

İncelemeleri sırasında direksiyonuna geçtiği greyderi bir süre kullanan Bilgin, burada yaptığı açıklamada çiftçilerin tarlalarına rahatça ulaşım sağlaması için arazi yollarının düzenlenmesinde yoğun mesai harcadıklarını ifade etti.

Biri Belediyeye ait, ikisi kiralık olmak üzere 3 adet greyder ve toplam 10 kamyon ile yollarda hummalı bir çalışma yürüttüklerini dile getiren Bilgin, şunları kaydetti;

"Nuriye mahallemizde ova yolları, okul yolu ve çevre yolunda ıslah çalışmasına başladık. Nuriyemize hayırlı olsun. Program dahilinde Saruhanlımızın ve tüm mahallelerimizin ova yollarının düzenlenmesi için bu yıl 2 greyder ile 4 kamyon ihalesine çıktık. Belediyemizin de 1 greyderi ve kamyonları ile tüm çiftçilerimize sezon boyunca hizmet edeceğiz. Çiftçiler bizim baş tacımızdır. Üreticilerimizin arazilerine rahat bir şekilde gidip gelebilmeleri için, ürünlerini değerinde satabilmeleri için çalışmaya devam ediyoruz. Hayırlı olsun"

Başkan Bilgin'in buradaki incelemelerinde Başkan Yardımcıları Hüseyin Baysal ve Mustafa Yaralı ile Meclis Üyesi Hasan Aydır ve Nuriye Muhtarı Mehmet Karapehlivan da yer aldı.