Saruhanlı Girişi Prestij Caddesine Dönüşecek

Başkan Bilgin Talimat Verdi...

Saruhanlı Girişi Prestij Caddesine Dönüşecek

Saruhanlı İstasyon mahallesindeki Yedi Eylül caddesinin kavşak ile İstasyon şefliği arasında kalan bölümünde yol ve kaldırımlar yenilenerek bu alan prestij caddesine dönüştürülecek.

Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Başkan Yardımcıları Hüseyin Baysal, Hüseyin Çelik, Mustafa Yaralı ve Meclis üyeleri ile birlikte düzenleme yapılacak bölgede incelemelerde bulundu.

Başkan Bilgin, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, yol ve kaldırımları bozulan, çoğu zamanda trafik sıkışıklığı yaşanan caddeyi yeniden inşa ederek daha işlevsel bir hale getireceklerini ve modern bir görünüme kavuşturacaklarını ifade etti.

Projelendirme çalışmalarının ardından inşa sürecine başlayacaklarını dile getiren Bilgin, "Burası ilçemizin giriş yoludur. Bir ilçenin gelişmişliği, giriş yollarının düzeni ve güzelliği ile ölçülür. Bu bakımdan bu bölgeyi yeniden inşa ederek modern bir görünüme kavuşturacağız. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun. İlçemiz için önemli bir soruna daha neşter vuruyoruz. Saruhanlımız en güzel hizmetleri hak ediyor, bizlerde bu hizmetleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.