Başkan Cıllı'nın Koltuğuna Öğrenciler Geçti

Saruhanlı Belediye Başkanı Ekrem Cıllı, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, makam koltuğunu öğrencilere devretti.

Başkan Cıllı, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 104. yılı kutlamaları kapsamında Hacırahmanlı Atatürk Mehmet Otan İlkokulu Müdürü Mustafa Doğru, Sınıf Öğretmeni Havva Tosunoğlu ve 3. Sınıf öğrencileri Evrim Maltaş ile Eren Demirtaş'ı makamında kabul etti.

Cıllı, ziyarette koltuğunu öğrencilere devretti. Makam koltuğuna geçen öğrenciler temsili olarak Belediye Başkanı olmanın keyfini yaşadı.

Başkan Cıllı, burada yaptığı konuşmada çocukların geleceğin teminatı olduğunu, bu makamlara gelecekte onların oturacağını ifade ederek şunları söyledi, “Bu makamlara gelecekte oturacak olan çocuklarımızdır. Bizler yarınlarımız olan çocuklarımıza büyük değer veriyoruz. Dünya’da çocuk bayramını kutlayan tek ülkenin Türkiye olması bunun bir göstergesidir. Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”

Başkan Cıllı, ziyaretin sonunda öğrencilere kitap hediye etti. Öğrenciler ise Başkana çiçek verdi.